Paslaugos

Durų remontas

Durų remontą atliekame kai duris tampa sunku uždaryti. Laikui bėgant durys gali nusileisti dėl savo svorio, kartais durų varčia ar stakta pasikreipia dėl natūralių medienos savybių, dėl to durys gali visai nebeužsidaryti. Tokiais atvejais dažniausia durų keisti nereikia.

Langų tarpinių keitimas

Lango tarpinės bėgant laikui kietėja ir trūkinėja, rekomenduojame pakeisti lango tarpines kas 5-6 metus, nes būtent sukietėjusios ir savo savybes praradusios tarpinės yra dažniausia priežastis dėl ko langas tampa nesandarus. Taupykime šilumą!

Langų sureguliavimas

Jeigu langai sunkiai užsidaro, stringa, juos būtina sureguliuoti. Taip atsitinka per laiką nusileidus atidaromajai lango daliai. Paprastai (jei tai nėra gamybos brokas) lango sureguliavimas išsprendžia problemą ilgesniam laikui. Sureguliuodami langą taip pat pakeičiame lango tarpines.

Durų priežiūra

Sudarome sutartis su įmonėmis ir organizacijomis dėl pastato durų priežiūros. Spynos keitimas, durų remontas ar tarpinės keitimas tai dalis darbų, kuriems atlikti sutaupysite laiko ir lėšų pasirinkę pastato durų priežiūros paslaugą.

Langų priežiūra

Sudarome sutartis su įmonėmis ir organizacijomis dėl pastato langų priežiūros. Lango mechaninės dalies gedimai ar suprastėjęs sandarumas yra reguliariai pasitaikančios bėdos eksploatuojant įvairios paskirties nekilnojamąjį turtą. Siūlome taupyti laiką ir visada žinoti kur kreiptis stringant langui ar pučiant vėjui per uždarą langą.

Renovacija

Daugiabučių namų savininkų bendrijoms (DNSB), taip pat įmonėms ir gyventojams siūlome palankias sąlygas keičiant laiptinės, viso pastato ar dalies pastato langus ir duris. Pakeitus duris ar langus rekomenduojame durų priežiūros ir langų priežiūros paslaugas.

Daugiau informacijos info@einikis.lt arba +37061110593.

Kontaktai
UAB Arūno durys
Prekyba durimis ir langais.
Montavimas ir priežiūra.

+37061110593
info@einikis.lt
www.einikis.lt
Užklausa