Plastikiniai langai

Plastikiniai langai

Įvairūs plastikiniai langai

Pas mus galite užsakyti įvairaus dydžio plastikinius langus. Langai gaminami naudojant 70-85 mm pločio, 5-6 kamerų profilius su išoriniu sandarinimu, 2 stiklų paketo su 1 selektyviniu stiklu, taip pat 3 stiklų paketas su 2 selektyvinias stiklais, galimas ir su termo rėmeliu. Tokie langai užtikrina didelę terminę ir akustinę izoliaciją, bei puikiai tinka tiek statant individualius modernios architektūros namus, tiek renovuojant senus pastatus.


Siūlome ir spalvotus lango rėmus bei tonuotus stiklus.


Jeigu pageidaujate patarsime kokios konstrukcijos langą ar įstiklinimą rinktis Jūsų atveju.


Langų montavimas

Kokybiški langai tarnaus puikiai tik tuo atveju, jei yra tinkamai įstatyti, todėl didelį dėmesį telkiame į langų montavimo kokybę. Langų montavimą atliekame tik kokybiškomis montavimo priemonėmis. Užsakant daugiau langų montavimo darbams taikome nuolaidas.


Langų apdaila

Atliekame langų apdailą iš namo vidaus ir išorės. Montuojame vidaus ir išorės palanges. Tinkuojame ir užglaistome sieną apie langą. Užsakant daugiau langų, apdailos darbams taikome nuolaidas.


Langų tarpinių keitimas

Lango tarpinės bėgant laikui kietėja ir trūkinėja, rekomenduojame pakeisti lango tarpines kas 5-6 metus, nes būtent sukietėjusios ir savo savybes praradusios tarpinės yra dažniausia priežastis dėl ko langas tampa nesandarus. Taupykime šilumą!


Langų sureguliavimas

Jeigu langai sunkiai užsidaro, stringa, juos būtina sureguliuoti. Taip atsitinka per laiką nusileidus atidaromajai lango daliai. Paprastai (jei tai nėra gamybos brokas) lango sureguliavimas išsprendžia problemą ilgesniam laikui. Sureguliuodami langą taip pat pakeičiame lango tarpines.


Balkonų stiklinimas

Stikliname įvairių konstrukcijų balkonus. Galime pasiūlyti spalvotą rėmą ar tonuota stiklą. Įstiklintas balkonas – tai jaukesni namai ir papildoma erdvė buičiai bei poilsiui.


Renovacija

Daugiabučių namų savininkų bendrijoms (DNSB), taip pat įmonėms ir gyventojams siūlome palankias sąlygas keičiant laiptinės, viso pastato ar dalies pastato langus ir duris. Pakeitus duris ar langus rekomenduojame durų priežiūros ir langų priežiūros paslaugas.

Share by: